Website Kampanya Paketleri

Rizeindex, web sitenizi oluşturur, E-Ticaret ve SEO çözümleri ile işinizi internet ortamına taşır, yeni müşteriler bulmanızı kolaylaştırır.
Rizeindex makes it easy for you to create a website and grow your business online with ecommerce and SEO solutions all in one place.


Kurumsal Web Site

Responsive,  sektörünüze uyumlu profesyonel web site ve mail sitesi. İsim tescili, kurumsal web hosting, kurumsal e-posta, anti spam, anti virus, yedekleme, teknik destek hizmeti anahtar teslim paketi içinde yer alır.

SATIN AL →


E Ticaret Web Site

Responsive, isim tescili, kurumsal sınırsız kaynaklı web hosting, kurumsal sınırsız e-posta, anti spam, anti virus, 128bit/256-bit SSL, yedekleme, ödeme alma seçenekleri ve teknik destek hizmeti anahtar teslim paketi içinde yer alır.

SATIN AL →


Kurumsal Pro Website

Responsive, isim tescili, kurumsal sınırsız kaynaklı web hosting, kurumsal sınırsız e-posta, anti spam, anti virus, 128bit/256-bit SSL, ödeme alma seçenekleri ve teknik destek hizmeti anahtar teslim paketi içinde yer alır.

SATIN AL →NEW*Turnkey Pro Blog

Design Customization
Input of all menus & content
Connect your social media
Optimization for Search Engines
Connect your domain name
Includes first month of service
Free Web Hosting

SATIN AL→


Listing

Rizeindex, firmanızı ve işinizi vitrine taşır, yeni ve potansiyel müşterilerinizle iletişim kurmanızı sağlar. Google, Yandex vb. arama motorlarında Seo yardımcınız olur. Minimum 1 gün, maksimum 3.650 gün. Ödemenizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.

İlan Gönder →


Kampanyaya katılabilmek için 0542 803 9870 veya 0464 217 7242  numaralı telefonlarımızla iletişime geçebilir veya iletişim formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. %18 KDV Hariçtir. Kredi Kartıyla Ödeme yapabilirsiniz. 1.Hizmet Satın Alma ve Yenileme Koşulları – 2.Kullanıcı Sözleşmesi3.Mesafeli Satış Sözleşmesi4.Gizlilik ve Güvenlik Politikası


Adınız*

Firmanız*

Telefon*

Konu

Mesajınız