1 Website (Mobil Uyumlu)
1 Mailsite (Mobil Uyumlu)
1 İsim Tescil (com, com.tr, org, net vb.)
1 Web Hosting Paketi
1 Yıl Garanti (International Warranty)
Google – Yandex Optimizasyonu
SSL Sertifika (Kurulum ve Çalıştırma)
15 Gün Ücretsiz Teknik Destek

Kurumsal Web Site

Responsive,  sektörünüze uyumlu profesyonel web site ve mail sitesi. İsim tescili, kurumsal web hosting, kurumsal e-posta, anti spam, anti virus, yedekleme, teknik destek hizmeti anahtar teslim paketi içinde yer alır.

Web Hosting Paket Özellikleri →

 

E Ticaret Web Site

Responsive, isim tescili, kurumsal sınırsız kaynaklı web hosting, kurumsal sınırsız e-posta, anti spam, anti virus, 128bit/256-bit SSL, yedekleme, ödeme alma seçenekleri ve teknik destek hizmeti anahtar teslim paketi içinde yer alır.

Web Hosting Paket Özellikleri →

 

rizeindex-listing-1Rizeindex

Rizeindex, firmanızı ve işinizi vitrine taşır, yeni ve potansiyel müşterilerinizle iletişim kurmanızı sağlar. Google, Yandex vb. arama motorlarında Seo yardımcınız olur. Minimum 1 gün, maksimum 3.650 gün. Ödemenizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Fiyatlandırma →

Kampanyaya katılabilmek için 0464 217 7242 veya 0542 803 9870 numaralı telefonlarımızla iletişime geçebilir ya da 0507 016 8429 SMS numaramıza mesaj gönderebilir veya İletişim Formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. %18 KDV Hariçtir. Kredi Kartıyla Ödemelerde Güvenilir (PayPal) Sistemi Kullanılmaktadır. 1. Kullanıcı Sözleşmesi2. Mesafeli Satış Sözleşmesi3. Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Rizeindex-Website-Software-Design