Kurumsal Web Site Kampanyası

 

Tüm Alışverişlerde Geçerli
Kredi Kartına 6 Taksit
Şimdi Alın, Taksitle Ödeyin


KURUMSAL WEB SİTE

Mobil uyumlu tasarım. Retina görüntü ve grafiklerle, web siteniz keskin ve yüksek çözünürlüklü ekranlı tüm cihazlar için hazır. Anasayfa da Paralaks kaydırma ve video arka planı, Web sitenize hangi cihazdan erişirseniz erişin, piksellerin mükemmel görüneceğinden emin olabilirsiniz. Google Chrome, IE, Firefox, Opera vb. gibi tüm tarayıcılar desteklenir.

HTML5 + CSS3 yeni nesil kod dili ile en son SEO ihtiyaçlarına göre tasarlandı. Arama motorlarının sitenizi sevmesini sağlar. Sürükle ve bırak ile kodlama bilgisi olmadan kolayca düzenlenebilir.

Özelleştirme seçenekleri, yazı tipleri, renkler, arka plan, vb dahil sitenizi kolay tıklamalarla özelleştirebilir ve değişiklikleri gerçek zamanlı kontrol edebilirsiniz.

Sınırsız sayfa, ürün, iş ilanı, blog, portföy vb. yayınlayın. Yaratıcı çalışmalarınızı sergilemek için kolayca akışlar oluşturun. Yapışkan başlık ile ana menü ve logonuz sayfayı kaydırdığınızda bile otomatik olarak ekranın en üstünde kalır.

Font Awesome Icon Set tamamen entegredir. Her simge kısa kodlarla kolayca kullanılır. Font Awesome size simgelerin boyutlarını ve renklerini kişiselleştirme imkanı verir. Tek tıklama ile renk değiştirilmesini destekler, Renk seçici tercih ettiğiniz rengi kolayca bulur.

1 Adet Kurumsal Web Site + E-Posta Sitesi
İsim tescili + Web Hosting
10 GB SSD Disk Alanı + Aylık 500 GB Trafik
Anti Spam/Anti Virüs + Yönetim Paneli
IMAP/POP3/SMTP + 10 Adet E-Posta
Garanti/Teknik Destek/Kredi Kartı/Taksit


KURUMSAL WEB SİTE

Bu sadece tek bir site değil !
O kadar özelleştirilebilir ki, hiç bir tasarım diğerine benzemez, tamamen farklı görünür. Önceden tanımlanmış içerik bölümlerini birleştirerek süper hızlı sayfalar oluşturabilir, her bölümdeki içeriği kolayca düzenleyebilir, tasarımı ihtiyaca göre özelleştirebilirsiniz.

Mobil uyumludur. Her hangi bir mobil cihaz ve her hangi bir ekran boyutunda harika görünecek şekilde tasarlandı. Cep telefonları ve tabletler için tasarlanmış bir ekran dışı navigasyon sistemi ile birlikte verilir.

Sadece bir kaç tıklamayla başlık, metin, resim, video, içerik öğeleri ekleyin, düzenleyin veya kaldırın. Arka plan seçenekleri, renk, gradyan, görüntü, video, slayt gösterisi, mizanpajları ve medya türlerini (resim, video, çoklu resimler, lightbox düğmesi vb.), butonlar, arama alanları, sosyal simgeler vb. gibi gezinme düzenleri ve gezinti menüsü için farklı tasarımlar içerir. Amacınıza en uygun navigasyon tasarımını özelleştirin. Sürükle ve bırak yöntemiyle kolayca yapabilirsiniz.

Font Awesome simge kitaplığı sayesinde zaman kaybetmezsiniz. Web sitenizin tipografisi, yazı tipi, boyut, ağırlık, renk, satır yüksekliği, harf aralığı, vb. gibi. Renkleri, buton renklerini, metni, her bölümün arka planını vb. değiştirebilirsiniz. Özelleştirici düzenleme işlevlerini kullanarak ikincil sayfalar oluşturabilirsiniz.

Ürün veya hizmet satıyorsanız fiyatlandırma tablosu bölümleriyle müşterilerinize tam olarak ne aldıklarını kolayca açıklayın. Lightbox işlevi ve kolay görüntü yönetimi ile güzel fotoğraf galerileri ekleyin. Müşterilerinizin sizi kolayca bulmasını istediğinizi biliyoruz, Google Harita bölümleriyle tam olarak nereye geleceklerini bilecekler.

1 Adet Kurumsal Web Site + E-Posta Sitesi
İsim tescili + Web Hosting
10 GB SSD Disk Alanı + Aylık 500 GB Trafik
Anti Spam/Anti Virüs + Yönetim Paneli
IMAP/POP3/SMTP + 10 Adet E-Posta
Garanti/Teknik Destek/Kredi Kartı/Taksit


KURUMSAL PRO WEB SİTE

Oteller, oto kiralama veya rezervasyon ihtiyacı olan işletmeler için özel tasarlanmıştır. Klasik tipografi, ince geçişler ve detaylı arama formları, tarih seçenekleri, fiyatlar, özellikler ve görüntüler klas bir işletmeyi işlettiğinizi gösterir.

Kaliteli bir web sitesi, şirketinizin ve değerlerinin açık bir yansıması olmalıdır. İşletmenizin neyle ilgili olduğunu göstermek için sadece bir kaç saniyeniz vardır, bu yüzden web sitenizin mesajınızı net bir şekilde göstermesi önemlidir. Profesyonel niteliklerinizi belirtmek için temiz çizgiler ve net tipografi kullanır.

Sistem, özellik ve görsel olarak çarpıcı bir web sitesidir ve alternatif ekran genişliği görüntüsü ile seyrek metin panelleri arasındaki kontrast, ziyaretçilerin işletmenizin benzersiz kişiliğini algılamasına yardımcı olur. Ürün resimleri ve parlak renkler potansiyel müşterilerin dikkatini çeker.

İsim Tescili + Web Hosting + SSL Sertifika
Limitsiz SSD Disk Alanı
Limitsiz E-Posta Hesabı
Limitsiz Trafik
Anti Spam/Anti Virus
IMAP/POP3/SMTP
Garanti/Teknik Destek/Kredi Kartı/Taksit

 KAMPANYA AYRINTILARI

Kurumsal Web Site Paketleri Kampanya sayfasıdır.
– Ödemenizi Nakit, EFT, Banka Havalesi veya Kredi Kartı ile peşin ya da 1-6 Taksit de yapabilirsiniz.
– Hizmetler 12/Ay üzerinden fiyatlandırılmıştır. 12 ay sonunda, Web Hosting, İsim Tescili ve SSL Sertifikası yenilenmelidir. Hizmetler %100 Garanti kapsamındadır.
– Burada belirtilen hükümlerin dışında, Hizmet Satın Alma ve Yenileme hükümleri geçerlidir. Diğer sözleşmeler için, Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik ve Güvenlik Politikası
– Ücretsiz teknik destek hizmeti ilk 30 gündür. Sonrasında destek bileti satın alınmalıdır.
E-Mail:[email protected] – WhatsApp: +9 0542 803 9870

Anahtar Teslim E-Ticaret Web Site Kampanya Paketleri
Kurumsal Web Site Kampanya Paketleri