Bu gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası web sitemizin tüm alt bölümlerinde geçerlidir.
https://www.rizeindex.com web sitemiz üzerinden siparişiniz esnasında girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz sizin onayınız dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığımız sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacaktır. https://www.rizeindex.com ; tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri kapsamında bu bilgileri yalnızca resmi olarak talep edildiği takdirde gerekli yetkiler çerçevesinde paylaşacaktır.
Yukarıdaki maddeye ek olarak, kişisel bilgileriniz ilginizi çekebilecek ürünlerin tanıtımı, firmamızla ilgili duyuru, yenilik veya haberlerin e-posta veya cep telefonunuza yollanması suretiyle sadece tarafımızdan olmak üzere pazarlama amaçlı kullanılabilecektir.
Bu sayfada yer alan gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası https://www.rizeindex.com tarafından güncellenebilmektedir, bu nedenle “Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası” sayfamızdaki bilgilerin ziyaretçi / üyelerimiz tarafından periyodik olarak kontrol edilmesi gerekmektedir.
Web sitemizde yer alan tüm marka, logo, görsel ve yazısal içeriklerin telif hakları aksi belirtilmedikçe sahiplerine aittir. Web sitemiz üzerinde yayınlanan hiçbir yazı, görsel içerik veya veri üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz.
Yukarıdaki gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası, web site üyemiz veya ziyaretçimiz olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.