Web Site Kampanyası

Web Site Kampanyaları
Tüm Alışverişlerde Geçerli
Kredi Kartına 6 Taksit
Şimdi Alın, Taksitle Ödeyin

Website Kampanya Paketleri

Rizeindex, web sitenizi oluşturur, E-Ticaret ve SEO çözümleri ile işinizi internet ortamına taşır, potansiyel yeni müşteriler bulmanızı kolaylaştırır.
Rizeindex makes it easy for you to create a website and grow your business online with E-Commerce and SEO solutions all in one place.


Kurumsal Web Site

Mobil uyumlu tasarım. Retina görüntü ve grafiklerle, web siteniz keskin ve yüksek çözünürlüklü ekranlı tüm cihazlar için hazır. Anasayfa da Paralaks kaydırma ve video arka planı, Web sitenize hangi cihazdan erişirseniz erişin, piksellerin mükemmel görüneceğinden emin olabilirsiniz. Google Chrome, IE, Firefox, Opera vb. gibi tüm tarayıcılar desteklenir.

HTML5 + CSS3 yeni nesil kod dili ile en son SEO ihtiyaçlarına göre tasarlandı. Arama motorlarının sitenizi sevmesini sağlar. Sürükle ve bırak ile kodlama bilgisi olmadan kolayca düzenlenebilir.

Özelleştirme seçenekleri, yazı tipleri, renkler, arka plan, vb dahil sitenizi kolay tıklamalarla özelleştirebilir ve değişiklikleri gerçek zamanlı kontrol edebilirsiniz.

Sınırsız sayfa, ürün, iş ilanı, blog, portföy vb. yayınlayın. Yaratıcı çalışmalarınızı sergilemek için kolayca akışlar oluşturun. Yapışkan başlık ile ana menü ve logonuz sayfayı kaydırdığınızda bile otomatik olarak ekranın en üstünde kalır.

Font Awesome Icon Set tamamen entegredir. Her simge kısa kodlarla kolayca kullanılır. Font Awesome size simgelerin boyutlarını ve renklerini kişiselleştirme imkanı verir. Tek tıklama ile renk değiştirilmesini destekler, Renk seçici tercih ettiğiniz rengi kolayca bulur.

128bit / 256-bit SSL sertifikası, temiz kod, garanti, uzman desteği, sektöre özel profesyonel web ve mail site. Alan Adı tescili, kurumsal web hosting, sınırsız e-posta hesabı, anti spam-anti virus, yedekleme, ilk ay ücretsiz teknik destek hizmeti anahtar teslim paketi içinde yer alır.


E-Ticaret Paketi

Mağazalar, oteller veya rezervasyon ihtiyacı olan işletmeler için özel tasarlanmıştır. Klasik tipografi, ince geçişler ve detaylı arama formları, tarih seçenekleri, fiyatlar, özellikler ve görüntüler klas bir işletmeyi gösterir.

Kaliteli bir web sitesi, şirketin ve değerlerinin net göstermelidir. İşletmenizin neyle ilgili olduğunu göstermek için sadece bir kaç saniyeniz vardır, bu yüzden web sitenizin mesajınızı net bir şekilde göstermesi önemlidir. Profesyonel niteliklerinizi belirtmek için temiz çizgiler ve net tipografi kullanır.

Sistem, özellik ve görsel olarak çarpıcı bir online mağaza (e-ticaret) web sitesidir. Alternatif ekran genişliği ile seyrek metin panelleri arasındaki kontrast, ziyaretçilerin işletmenizin benzersiz kişiliğini algılamasına yardımcı olur. Ürün resimleri ve parlak renkler potansiyel müşterilerin dikkatini çeker.

15+ Yıllık Tecrübe

En iyi e-ticaret siteleri, size yol gösterecek araçlarla birlikte verilir. Barındırma, fiyatlandırma ve ödeme seçenekleri, pazarlama araçları ve raporlar. 

Teknik Destek

Mağazanızın başarısını ve çevrimiçi satışını olumlu etkiler. Sorunlara ne kadar az zaman harcarsanız, işinizi yürütmek için o kadar fazla zamanınız olur.

SSL Sertifika
SSL ile verileriniz güvende
Sanal Mağaza
Sınırsız sayıda ürünü destekler
Sepet
Güvenli alışveriş sepeti

Sanal POS
Onaylı sanal pos
Garanti
Garanti ve teknik destek
Limitsiz Kaynaklar
Limitsiz SSD Alanı-Trafik


Kurumsal Pro Website

Mobil uyumludur. Her hangi bir mobil cihazda harika görünecek şekilde tasarlandı. Cep telefonları ve tabletler için tasarlanmış bir ekran dışı navigasyon sistemi ile birlikte verilir.

Sadece bir kaç tıklamayla başlık, metin, resim, video, içerik öğeleri ekleyin, düzenleyin veya kaldırın. Arka plan seçenekleri, renk, gradyan, görüntü, video, slayt gösterisi, mizanpajları ve medya türlerini (resim, video, çoklu resimler, lightbox düğmesi vb.), butonlar, arama alanları, sosyal simgeler vb. gibi gezinme düzenleri ve gezinti menüsü için farklı tasarımlar içerir. Amacınıza en uygun navigasyon tasarımını özelleştirin.

Font Awesome simge kitaplığı sayesinde zaman kaybetmezsiniz. Web sitenizin tipografisi, yazı tipi, boyut, ağırlık, renk, satır yüksekliği, harf aralığı, vb. gibi. Renkleri, buton renklerini, metni, her bölümün arka planını vb. değiştirebilirsiniz.

Ürün veya hizmet satıyorsanız fiyatlandırma tablosu bölümleriyle müşterilerinize tam olarak ne aldıklarını kolayca açıklayın. Lightbox işlevi ve kolay görüntü yönetimi ile güzel fotoğraf galerileri ekleyin. Müşterilerinizin sizi kolayca bulmasını istediğinizi biliyoruz, Google Harita bölümleriyle tam olarak nereye geleceklerini bilecekler.NEW*Pro Blog

Design Customization
Input of all menus & content
Connect your social media
Optimization for Search Engines
Connect your domain name
Includes first month of service
Free Web Hosting


Add Listings

Rizeindex, firmanızı ve işinizi vitrine taşır, yeni ve potansiyel müşterilerinizle iletişim kurmanızı sağlar. Google, Yandex vb. arama motorlarında Seo yardımcınız olur. Minimum 1 gün, maksimum 3.650 gün. Ödemenizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.Tech Support

24/7/365
100% guarantee